Chi-kung – Quigong gimnastyka starochińska Podgórze, Ruczaj, Łagwieniki

Lecący żuraw

„Lecący Żuraw”
starochińskie ćwiczenia dla zdrowia i urody

Chińczycy wymyślili wiele ciekawych rzeczy w zamierzchłych czasach, co między innymi zafascynowało włoskiego odkrywcę – Marco Polo. Starochińskie ćwiczenia uzdrawiające, oparte na medycynie, mają za zadanie poprawić nasze samopoczucie, wygląd oraz sprawność ciała i ducha. Dlaczego żuraw? W Chinach symbolizuje on długowieczność i mądrości. Ptaki te, poruszają się wyjątkową gracją i patrząc na nie locie można odnieść wrażenie idealnej równowagi piękna, gracji i techniki. Na podobnej zasadzie polegają też ćwiczenia z gimnastyki starochińskiej. Zajęcia mają na celu poprawienie naszej kondycji, koncentracji oraz pamięci.

Żurawie są ptakami, które przelatują nad Himalajami w podczas swoich podróży, a zatem wysokich lotów!

Ćwiczenie systematyczne:

  • trwale udoskonala zdrowie
  • uskutecznia pamięć
  • podnosi koncentrację
  • ogranicza proces starzenia
  • wzmacnia układ naszego organizmu do obrony przed stresem
  • wprowadza odprężenie i spokój umysłu.

 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich, wiek, płeć w tym przypadku nie ma znaczenia, ponieważ wykonywane elementy i ćwiczenia są łatwe do pojęcia i opanowania. Gimnastyka starochińska dzięki swojej elastyczności, pozwala na dołączenie do zajęć w każdym momencie, bez względu na poziom zaawansowania.
Anna Szczepańska-Krasoń
Z wykształcenia filolog, tak samo jak mój nauczyciel i mentor – prof. LIU ZHONGCHUN – mistrz Pekińskiego Stowarzyszenia Qigong, jeden z twórców Lecącego Żurawia.

Moja doświadczenia z Chińską medycyną mają już dwudziestoletnią historię. W 2000 rozpoczęłam treningi w tai chi, co pozwoliło mi po raz pierwszy spotkać się z Mistrzem Liu na jego warsztatach. Jestem członkiem Stowarzyszenia Promocji Zdrowia Qigong – Lecący Żuraw oraz instruktorem tej formy Quigong.

Cennik:

1 zajęcia: 30

 

Powyższe ceny zawierają podatek VAT w wysokości 23 %.

 

Mikroklimatyczna Grota Solno Jodowa „Halit”
ul. Szuwarowa 4/UH4 (przecznica ul. Kobierzyńskiej) , 30-384 Kraków
tel. 12 357 49 67
e-mail: biuro@grotahalit.pl  Jeżeli nie widizsz adresu, to sprawdź czy masz uruchomioną obsługę Java Script, która ma za zadanie chronić adres  e-mail przed robotami spamującymi.
www.grotahalit.pl

Konto : mBank / mBIZNES Konto
Numer rachunku: 27 1140 2004 0000 3202 5772 5675

W Oferta |