Fitness – Ruczaj, Łagiewniki, Podgórze – Kraków

Proponujemy następujące zajęcia:


BLANKA POTĘPA

zdjęcie

„o mnie”

Sport towarzyszy mi przez całe życie. Trenowałam gimnastykę, pływanie, karate, tenis ziemny i boks. Kilka lat temu zainteresowałam się treningiem siłowym.
W 2012 roku ukończyłam fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Moja wiedza z zakresu anatomii i fizjologii człowieka pomaga mi w opracowywaniu i doborze odpowiednich ćwiczeń dla indywidualnych potrzeb klientów. Poza tym bardzo lubię pracować z ludźmi, jestem osobą miłą, ambitną, sumienną i uśmiechniętą.

W 2012 roku byłam instruktorem na siłowni w Strefie Ruchu Zachodnia. W 2013 roku ukończyłam kurs Cross Fit i pracowałam w Klubie Fight Team jako instruktor Cross Fit. Kolejnym wyzwaniem był również trening funkcjonalny – GT, z którym jestem związana do dziś.

KURSY I CERTYFIKATY

2014 – Trener Group Training.

2013 – Instruktor CrossFit – certyfikat CrossFit L1 Trainer.

2011 – Instruktor kulturystyki i sportów siłowych.

2010 – Badanie i fizjoterapia w uszkodzeniach stawu kolanowego – moduł I i II.

2010 – Taping w urazach sportowych.

2009 – Instruktor Nordic Walking – szkoła Gabel.

„o zajęciach”
X-fitness to zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone w charakterze treningu obwodowego. Składają się z 5 części:

1. rozgrzewka
2. trening stabilizacji tułowia i kończyn
3. nauka techniki jednego z najtrudniejszych ćwiczeń w obwodzie
4. trening właściwy
5. stretching

Sprzęt, który będzie wykorzystywany na treningu, to wszystko to co jest pod ręką.:) Wykorzystamy na pewno sztangi, stepy, worki bokserskie, taśmy thera-band, a głównie co najważniejsze ciężar własnego ciała.
Do zobaczenia na treningu.:)

Zapraszam na zajęcia

X- fitness – PONIEDZIAŁEK – 18.30-19.30

CROSS-FIT – PIĄTEK – 18.30-19.30


grzegorzGRZEGORZ JÓŹWIK

„o mnie”

Od najmłodszych lat byłem związany ze sportem poprzez treningi piłki nożnej. Moje przywiązanie do zdrowego, aktywnego trybu życia zainspirowało mnie, by jako trener personalny realizować swoje pasje w pracy z ludźmi, która sprawia mi ogromną przyjemność. Zawsze daję z siebie wszystko, żeby moi podopieczni osiągali cel, który wspólnie sobie wyznaczymy. Treningi opieram na zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu kulturystyki, sportów siłowych, anatomii oraz dietetyki. Staram się jednocześnie podnosić swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia: System podwieszany(Szkoła Open Mind), Podstawy Fizjoterapii i Strechingu, Dwubój Olimpijski. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, dlatego staram się dopasowywać trening do indywidualnych możliwości i stażu treningowego każdego z osobna.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, stracić zbędne kilogramy, zbudować wymarzoną sylwetkę, wrócić do dawnej formy zapraszam do współpracy!

„o zajęciach”
TRENING PERSONALNY

Jest to trening dostosowany do potrzeb danego klienta oraz jego indywidualnych możliwości. Mowa tu zarówno o dogodnym terminie (w godzinach, w których na sali fitness nie odbywają się żadne zajęcia) jak i dopasowanym treningu, a także opracowaniu optymalnej diety.
Przeznaczony dla każdego – amatora i sportowca, czy to przygotowującego się do sezonu, czy to powracającego do formy po kontuzji.
Oferta obejmuje trening redukujący tkankę tłuszczową, trening wzmacniający, funkcjonalny, wytrzymałościowo – kondycyjny, crossfit, street workout, insanity cardio-pump, a także wspomniane opracowanie diety.

Aby zapisać się na trening, należy zostawić numer kontaktowy w siedzibie Klubu Zdrowych Inspiracji Halit. Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub osobiście.
Trener skontaktuje się z Państwem tego samego dnia.


Z Mistrzem LiuANNA SZCZEPAŃSKA-KRASOŃ

„o mnie”

Z wykształcenia jestem filologiem, podobnie jak mój nauczyciel  prof. LIU ZHONGCHUN – mistrz Pekińskiego Stowarzyszenia Qigong, współtwórca stylu Lecącego Żurawia, który od 1994 roku mieszka w Polsce i po przejściu na emeryturę swój czas poświęca nauczaniu Lecącego Żurawia.

Po raz pierwszy z medycyną chińską zetknęłam się prawie 20 lat temu, gdy szukałam skutecznych metod leczenia. W 2004 roku po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Mistrza Liu. Jestem członkiem Stowarzyszenia Promocji Zdrowia Qigong – Lecący Żuraw oraz instruktorem tej formy qigongu.

„o zajęciach”

„Lecący Żuraw”

starochińskie ćwiczenia dla zdrowia i urody

Zapraszam na starochińskie ćwiczenia uzdrawiające, które opierając się na medycynie, przynoszą doskonałe efekty dla naszego samopoczucia, wyglądu, sprawności fizycznej i umysłowej. Nazwa tej formy nie jest przypadkowa: żuraw to w Chinach symbol długowieczności, mądrości, a także usposobienia pełnego pokoju. Równocześnie ćwiczenia nawiązują do pełnych gracji i elegancji ruchów tych ptaków. Dzięki regularnym ćwiczeniom mamy więcej energii, zwiększa się nasza efektywność, także w sytuacjach stresowych, łatwiej się koncentrujemy, poprawia się nasza pamięć. Ciało i ruchy nabierają elastyczności, czujemy odprężenie i wewnętrzny spokój. Spowolnia się proces starzenia i trwale poprawia nam się zdrowie.

Systematyczna praktyka qigongu:

  • trwale poprawia zdrowie
  • usprawnia pamięć
  • polepsza koncentrację
  • spowalnia proces starzenia
  • uodparnia na stres
  • zapewnia odprężenie i wewnętrzny spokój.
  • W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, niezależnie od wieku, płci i kondycji fizycznej.
  • Ćwiczenia są stosunkowo proste do opanowania, a regularnie wykonywane przynoszą doskonałe efekty.
  • Dołączyć do grupy ćwiczących można w każdym momencie, bez względu na stopień zaawansowania.

Do ćwiczeń najlepszy jest wygodny strój oraz miękkie obuwie sportowe.

Zajęcia

Q I GONG – CZWARTEK – 20.00 – 21.00


PIOTR CIEPLAR

Piotr„O mnie”

W dzieciństwie najbardziej lubiłem grać w piłkę nożną i tańczyć. Ruch był wpisany w moją codzienność. Chętnie zapoznawałem się z różnymi tańcami, bo dzięki nim odkrywałem nowe kręgi kulturowe, budowałem relację w parze z partnerką, otwierałem umysł i duszę na doznania estetyczne, a słysząc muzykę mogłem swoim ciałem uzewnętrzniać emocje. Przeszedłem przez wiele technik tanecznych, ale i tak wszystkich nie poznałem, a to co już umiem bardzo mnie satysfakcjonuje, jednak nie zamykam się przed tym czego jeszcze nie doświadczyłem. Najważniejszą rolę pełniły u mnie balet, jazz, hip hop, taniec towarzyski i tańce latynoamerykańskie. Później zainteresowałem się zajęciami fitness, które ubogaciły moje zainteresowania pracą mięśni podczas treningów sportowych i tanecznych. Następnie zetknąłem się z zajęciami Zumba (R) Fitness i stwierdziłem, że to jest bardzo ciekawa ścieżka ruchu ciała łącząca rzemieślnictwo z artyzmem. Zumba szybko całkowicie mnie pochłonęła. W 2013 roku uzyskałem licencję B1, a w grudniu tego samego roku wszedłem do ZIN, aby zmaksymalizować rozwój pod kątem instruktorskim. Stwierdzam subiektywnie, że nie ma nic lepszego na świecie niż Zumba (R) Fitness!

„O zajęciach”

ZUMBA FITNESS

Zumba (R) Fitness jest to program fitnessowy oparty o ćwiczenia aerobikowe połączone z elementami ruchu tanecznego. Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające oraz rzeźbiące sylwetkę, aby w rezultacie zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni. Zumba (R) Fitness wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, uzyskania korzyści w sferze układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki. Stosowane ruchy taneczne, oparte o trening cardio (trening aerobowy), prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców, brzuch. Nakierowane są też na najważniejszy mięsień w naszym ciele, czyli serce.

Luźna atmosfera zabawy podczas zajęć pozwala zrelaksować się i nie poczuć tego, że wykonuje się jakiekolwiek ćwiczenia. Biorąc udział kolejny raz w tych zajęciach organizm przyzwyczaja się do tego rodzaju treningu i akceptuje ten fakt; w wyniku czego uczestnik czuje się lepiej i jest mu łatwiej wykonać poszczególne elementy niż za pierwszym razem. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, potem następuje meritum, a kończą się rozluźnieniem połączonym ze stretchingiem.

Na repertuar składa się głównie muzyka latynoamerykańska, a oprócz niej może być brana pod uwagę muzyka z każdego rejonu świata – to już zależy od instruktora i grupy uczestników. Do każdego utworu jest ułożona odrębna choreografia, ale kroki i różne elementy przewijają się przez całe zajęcia, dzięki temu jest możliwy czynny udział uczestników. Krótkie przerwy pozwalają wyrównać oddech, uzupełnić płyny w organizmie i trenować dalej. To są zajęcia inkluzywne, dlatego każdy powinien przyjść, chociaż raz spróbować poznać zajęcia Zumba (R) Fitness.

Zapraszam na zajęcia! Przyjdźcie, zobaczcie, doświadczcie na sobie i cieszcie się tym artefaktem wspólnie ze mną oraz wszystkimi uczestnikami!

ZAJĘCIA

ZUMBA – PIĄTEK – 19.30-20.30


W Bez kategorii |