Joga – Ruczaj, Łagiewniki, Podgórze – Kraków


 

jogaGrzegorz Bryda 

Socjolog, pracownik naukowy, dyplomowany nauczyciel jogi w stopniu Intruductory II (w trakcie szkolenia Junior I). Wiedzę i umiejętności rozwija pod okiem Kasi Pilorz, Ewy Wardzały i Romka Grzeszykowskiego (Joga Iyengara), a także Maćka Wieloboba (Vinyasa Krama). Jogiczną praktykę doskonalił na warsztatach prowadzonych przez Abhijatę Iyengar (Pune, Indie, Rajiva i Swati Chanchani (Dehradun, Indie), Rudrę Gowdę (Rishikesh, Indie), Lois Steinberg (USA), Deana Learnera (USA) i Stephane Lalo (Francja). Jogę praktykuje od 1992 roku. Prowadzi regularne zajęcia dla dorosłych i dzieci (Joga4Kids).

„Joga to moja filozofia na życie codzienne. Systematyczna praktyka jogi wysubtelnia ciało i zmysły, kształtuje samodyscyplinę i wewnętrzną harmonię, uczy dystansu do siebie i codzienności”

Zajęcia

Joga Iyengara – WTOREK – 20.00-21.30


Magdalena Bodurka

42059433_654128561647966_9002290528028459008_n

Nauczycielka jogi, pasjonatka podróży, odkrywania tego nie znane, magiczne.W wolnych chwilach- poetka, aktorka.

W 2012 roku ukończyła kurs nauczycielski jogi z tytułem Joga Siromani (International Sivananda Yoga Vedanta Centres).

„Metoda Sivanandana Joga, którą uczę zachowała tradycyjny, integralny charakter jogi i duży nacisk kładzie na duchowy rozwój. Zajmuje się nie tylko ciałem, ale i umysłem oraz duszą. Pozycje w jodze wykonuje się powoli. Utrzymując koncentrację uczymy się głęboko i świadomie oddychać. Wzmacnia się ciało i poprawia elastyczność kręgosłupa oraz stawów, wzmacniają się także mięśnie szkieletowe. Ciało staje się pełne energii i stonowane, co przywraca mu idealną formę. Ponadto regularna praktyka asan uwalnia nieznane do tej pory źródła energii i prowadzi do dobrego samopoczucia.”
Delikatne ruchy przynoszą też duchowe korzyści: pomagają pokonać strach, rozwinąć zaufanie i odnaleźć wewnętrzny spokój. W dzisiejszym świecie bardzo szybko żyjemy a zajęcia jogi pomagają w nauce oddechu , pomagają odnaleźć swoją świadomość ciała , przede wszystkim niwelują stres. Pozwalają dojść do siebie, pobudzają twórczość i kreatywność. Dla mnie najważniejszym celem zajęć jest osiągnięcie stanu równowagi wewnętrznej i dobrego stanu zdrowia moich uczniów. Swoje zajęcia ubogacam olejkami eterycznymi terapeutycznej jakości.
Zajęcia
Aroma-joga (grupa dla początkujących) – PONIEDZIAŁEK – 19.30-20.30
Aroma-joga (joga relaksacyjna) – SOBOTA – 9.30-11.00 
W Oferta |