Kąpiele w dźwiękach mis i gongów

Koncerty na misy i gongiZapraszamy na zajęcia „Kąpiele w dźwiękach mis i gongów prowadzone przez Panią Beatę Kajdańską

Gong to magiczny instrument pochodzący z epoki brązu. Nazwano go Źródłem Duchowej Pieśni, gdyż emituje czystą, kosmiczną wibrację dźwięku OM. Słychać w nim szum wiatru, szmer wody, uderzenie pioruna, grzmot burzy, śpiew aniołów i ryczenie smoków…

Starożytni mistycy uważali, że poprzez gong można przekazywać ludziom uniwersalną energię życia. Gong, pośród innych instrumentów, wytwarza najsilniej rezonujące fale. Nasze ciało odpowiada na jego harmonijne dźwięki, które odczuwane są we wszystkich komórkach. Znikają wtedy chorobotwórcze napięcia w mięśniach, pojawia się tzw. świadomość dematerializacji ciała. Osoba otwierająca się na holistyczne działanie gongu ma wrażenie, że ciało znika w polu dźwiękowym.

Kąpiel w gongu powinna trwać 45 minut, gdyż tyle czasu potrzebne jest, aby oderwać się od grawitacji ziemskiej matrycy. Rezultatem tej dźwiękowej terapii jest wzrost energii ciała, odnowa komórek i DNA. Dźwięki gongu wysubtelniają również pracę mózgu, który odpręża się i zaczyna wchodzić w stan Alfa, charakterystyczny dla momentu zasypiania, a następnie w fazę snu głębokiego. Jest możliwe wtedy doświadczenie stanów transowych, ułatwiona jest komunikacja z podświadomością.

Terapia dźwiękiem może być wzbogacona o inne instrumenty naśladujące głosy natury, w tym misy, które w rzeczywistości są grającymi dzwonami. Misy wytwarzają subtelne dźwięki, które rozchodzą się spiralnie. Ich działanie mocno relaksuje, tonizuje napięcie mięśni, a także synchronizuje działanie półkul mózgowych.

Zapraszam na kąpiel w dźwiękach gongów i mis.

Beata Mochita Kajdańska

 

Przeciwwskazania:

Z koncertów powinny zrezygnować osoby z rozrusznikiem serca oraz kobiety w ciąży, jak również osoby         z poważnymi chorobami serca.

Informacje:

  • Na koncert należy przybyć 5 minut wcześniej, osoby, które się spóźnią nie będą mogły uczestniczyć.
  • Osoby, które dokonały rezerwacji miejsca i bez wcześniejszego powiadomienia o rezygnacji nie uczestniczyły w koncercie, nie będą mogły w przyszłości w nim uczestniczyć.
  • Z uwagi na duże zainteresowanie koncertami na misy i gongi prosimy o rezerwację miejsc z kilkudniowym wyprzedzeniem.
  • Posiadacze kart Multisport Benefit,Fitprofit oraz Fitflex dopłacają do koncertu 15 zł.
W Oferta |