Relaksacja – godzina ukojenia duszy i ciała

Godzina relaksu dla ciała – ćwiczenia.

c3_uzdrawianie_medytacjaWtorki, godz. 20:15.

Zajęcia relaksacyjne uwalniają ciało od stresu dnia codziennego, wyciszają, wzmacniają, mobilizują organizm do regeneracji. Wpływają pozytywnie na układ nerwowy, oddechowy, krążenia. Obejmują wszystkie poziomy ciała. Usuwają blokady fizyczne, psychiczne i energetyczne. Wzmacniają witalność człowieka, rozluźniają mięśnie. Wyciszają umysł dzięki czemu odnajdujemy przerwy między myślami.Mają na celu osiągnięcia wewnętrznego spokoju, a co za tym idzie przywrócenie fizycznej, psychicznej oraz duchowej równowagi. Zajęcia prowadzi Dorota Sznyterman-Łabęcka – Członek Instytutu Profilaktyki Zdrowia.

Promocja na Relaksację! Dopłata do kart – 10zł, bilet jednorazowy – 30zł, karnet na 5 wejść – 100zł. Zapraszamy.

unnamed Dorota Sznyterman – Łabęcka:

urodziłam się 16 Lipca 1973 roku w Krakowie. Jestem Absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, ukończyłam kierunek Marketing i Zarządzanie z tytułem magistra. Równolegle ukończyłam kierunek Finanse i Rachunkowość w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie. Odbyłam a następnie prowadziłam szereg kursów i szkoleń z zakresu technik sprzedaży, marketingu, ekonomi, strategii zarządzania czasem, osiągania celów, typologii osobowości, relacji, komunikacji oraz profesjonalnej obsługi klienta i telemarketingu. Ukończyłam kurs Szkoły Giełdowej prowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Prowadziłam wykłady dla studentów na: Wyższej Szkole Ekonomi i Informatyki w Krakowie oraz Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Jednak szereg zmian jakie nastąpiły w moim życiu zarówno osobistym jak i zawodowym na przestrzeni ostatnich nastu lat spowodowały, iż odnalazłam swoją pasję oraz ścieżkę zawodową. Dzięki czemu dzisiaj realizuję się w pełni.

Obecnie jestem żoną i matką dwóch dorastających kobiet. Medytuję, prowadzę bloga (szczęście, zdrowie i bogactwo), śpiewam w chórze, biorę udział w zajęciach teatralnych, ćwiczę Capoeira.

Zajmuję się uzdrawianiem i dzielę się swoją wiedzą prowadząc relaksację, medytacją, trening mentalny, kursy oraz indywidualne spotkania dotyczące rozwoju osobistego na każdym poziomie. Jestem członkiem Instytutu Profilaktyki Zdrowia.

Pomagam dotykiem kwantowym zrozumieć i wyeliminować ból. Przywrócić właściwe funkcjonowanie organizmu i narządów wewnętrznych. Za pomocą Ho’oponopono zrozumieć siebie i wydarzające się w naszym życiu sytuacje. Przyjąć odpowiedzialność w miejsce ciągłego obwiniania się. Dzięki narzędziom, które daje Deir pokazuję jak poddać weryfikacji przychodzące do nas propozycje, a następnie w łatwy, prosty i przyjemny sposób jak je zrealizować. Natomiast za pomocą Synchronizacji kwantowej Franka Kinslowa uświadamiam ocean możliwości jaki w nas drzemie.

Słowem, jeżeli jesteś chętny do pracy nad sobą, potrzebujesz pomocy, czegoś szukasz, pogubiłeś się lub trawi Cię fizyczny ból, zadzwoń proszę do mnie i umów się ze mną, a pomogę Ci.

Email: Dorota@sznyterman.pl

Telefon: 666 019 377

Blog: Sznyterman.Blogspot.com (szczęście, zdrowie i bogactwo)

 

W Oferta |