Terminarz

UWAGA!
Powoli zmieniamy GRAFIK FITNESS! Bardzo prosimy o czujność! Zajęcia Jogi Iyengara będą odbywać się we wtorki oraz czwartki o 20.00 (od 12.09). Zajęcia Hatha Jogi w poniedziałki o 20.15 (od 11.09), zapraszamy również na dodatkowe zajęcia POWER z Karoliną Najder w środy o 18.00 (od 13.09). Możliwe są jeszcze dodatkowe zmiany dotyczące zajęć piątkowych, prosimy o zerkanie na grafik :)
Serdecznie zapraszamy!

Uwaga!
Niestety musimy zawiesić zajęcia PILOGI, ze względu na zmiany w grafiku. Czekamy na zmianę harmonogramu Instruktorki. Tymczasem przekazujemy pozdrowienia od Pani Joasi wszystkim jej stałym Klientom, mamy równocześnie nadzieję, że niedługo zaprosimy Państwa na nowe zajęcia z Joasią!

Drogie Przyszłe i Młode Mamy!
Zapraszamy do zapisów na zajęcia! Reaktywujemy grupę od października, prowadzoną przez Beatę Przałę- zajęcia AKTYWNE 9 MIESIĘCY. Dodatkowo planujemy grupę z Agnieszką Jarocińską! Prosimy o telefony! Serdecznie zapraszamy!

Uwaga- urlopy prowadzących!
RELAKSACJA (grota oraz warsztaty)- Dorota Sznytterman- Łabęcka będzie nieobecna w dniach 20-27.08 oraz 10-17.09, w te dni zapraszamy na relaks w grocie natomiast warsztaty zostają odwołane.
Za utrudnienia przepraszamy!

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA!!!
OD 19 czerwca wprowadzamy LETNIE GODZINY OTWARCIA (CZERWIEC-WRZESIEŃ)!!! KLUB BĘDZIE CZYNNY W NOWYCH GODZINACH:
PON – PT 15.00- 21.30
SB – NDZ 10.00- 17.00
BARDZO PROSIMY O CZUJNOŚĆ! :)

SERDECZNIE PROSIMY WSZYSTKICH NASZYCH KLIENTÓW O WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH ORAZ SEANSACH! Wszystkie zajęcia w klubie odbywają się od 4 osób! W przypadku braku zapisanej odpowiedniej ilości chętnych- zajęcia są odwoływane!